Vítá vás největší obchod se starožitným nábytkem a doplňky!
Zpět
STYL RENESANCE, BAROKO, ROKOKO
Kód zboží: M152/22/B1 zlaceno Neorokoko, 1. třetina 20. století 50 x 20 x 14 cm (v x š x h)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.